Команда

Күнтізбе

Дата Арена Доп додасы Команда 1 Есеп Команда 2
16.09.2020, Ср
18:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
107:45
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
23.09.2020, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
60:93
ЦСКА (МСК) (Мәскеу)
ЦСКА (МСК)
Мәскеу, Ресей
03.10.2020, Сн
21:00
Баскет Холл
Казань
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
УНИКС
Казань, Ресей
УНИКС (Казань)
101:83
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
19.10.2020, Дс
22:30
БЦМО
Химки
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Химки
Химки, Ресей
Химки (Химки)
88:89
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
22.10.2020, Бс
21:00
СС «Кристалл»
Саратов
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Автодор
Саратов, Ресей
Автодор (Саратов)
107:85
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
26.10.2020, Дс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
87:66
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
27.10.2020, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
99:44
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
01.11.2020, Жс
20:00
«Сибур Арена»
Санкт-Петербург
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Зенит (СПБ)
Санкт-Петербург, Ресей
Зенит (СПБ) (Санкт-Петербург)
85:52
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
05.11.2020, Бс
23:00
«Саку Суурхалль»
Таллин
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Калев
Таллинн, Эстония
Калев (Таллинн)
85:92
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
09.11.2020, Дс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
100:62
Ақтөбе (Ақтөбе)
Ақтөбе
Ақтөбе, Қазақстан
10.11.2020, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
106:55
Ақтөбе (Ақтөбе)
Ақтөбе
Ақтөбе, Қазақстан
22.11.2020, Жс
19:00
СК «Батыр»
Ақтау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Каспий
Ақтау, Қазақстан
Каспий (Ақтау)
66:110
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
23.11.2020, Дс
18:00
СК «Батыр»
Ақтау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Каспий
Ақтау, Қазақстан
Каспий (Ақтау)
75:90
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
29.11.2020, Жс
18:00
Jysan Arena
Атырау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
Атырау Барыстары (Атырау)
59:89
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
30.11.2020, Дс
18:00
Jysan Arena
Атырау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
Атырау Барыстары (Атырау)
67:88
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
05.12.2020, Сн
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
69:79
Нижний Новгород (Нижний Новгород)
Нижний Новгород
Нижний Новгород, Ресей
08.12.2020, Сс
20:00
СК «ҚазҰУ»
Алматы
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Алматинский Легион
Алматы, Қазақстан
Алматинский Легион (Алматы)
67:107
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
09.12.2020, Ср
20:00
СК «ҚазҰУ»
Алматы
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Алматинский Легион
Алматы, Қазақстан
Алматинский Легион (Алматы)
66:90
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
14.12.2020, Дс
23:50
Зелена Гура Холл
Зелена Гура
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Зелена Гура
Зелена Гура, Польша
Зелена Гура (Зелена Гура)
110:86
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
17.12.2020, Бс
20:30
ӘСС «Молот»
Пермь
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Парма
Пермь, Ресей
Парма (Пермь)
83:84
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
26.12.2020, Сн
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
70:77
Зенит (СПБ) (Санкт-Петербург)
Зенит (СПБ)
Санкт-Петербург, Ресей
09.01.2021, Сн
14:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
86:82
Локомотив Кубань (Краснодар)
Локомотив Кубань
Краснодар, Ресей
17.01.2021, Жс
18:00
ССК «Қостанай»
Қостанай
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
Тобыл (Қостанай)
72:88
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
18.01.2021, Дс
18:00
ССК «Қостанай»
Қостанай
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
Тобыл (Қостанай)
82:110
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
24.01.2021, Жс
16:00
«Арена.Север»
Красноярск
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Енисей
Краснояр өлкесі, Ресей
Енисей (Краснояр өлкесі)
77:76
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
26.01.2021, Сс
18:00
СК «Жақсы 2»
Щучинск
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
109:41
Алматинский Легион (Алматы)
Алматинский Легион
Алматы, Қазақстан
27.01.2021, Ср
15:00
СК «Жақсы 2»
Щучинск
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
98:61
Алматинский Легион (Алматы)
Алматинский Легион
Алматы, Қазақстан
31.01.2021, Жс
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
83:92
Автодор (Саратов)
Автодор
Саратов, Ресей
04.02.2021, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
60:78
Енисей (Краснояр өлкесі)
Енисей
Краснояр өлкесі, Ресей
06.02.2021, Сн
19:00
СС «Қоныс»
Ақтөбе
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Ақтөбе
Ақтөбе, Қазақстан
Ақтөбе (Ақтөбе)
68:109
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
07.02.2021, Жс
17:00
СС «Қоныс»
Ақтөбе
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Ақтөбе
Ақтөбе, Қазақстан
Ақтөбе (Ақтөбе)
80:102
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
12.02.2021, Жм
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
77:82
Химки (Химки)
Химки
Химки, Ресей
01.03.2021, Дс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
61:77
Калев (Таллинн)
Калев
Таллинн, Эстония
07.03.2021, Жс
19:00
ДШДК «Мещерский»
Нижний Новгород
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Нижний Новгород
Нижний Новгород, Ресей
Нижний Новгород (Нижний Новгород)
75:73
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
09.03.2021, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
73:56
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
10.03.2021, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
88:56
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
12.03.2021, Жм
17:30
СК «Жақсы 2»
Щучинск
Қазақстан Кубогы
Қазақстан Кубогы
Топтық кезең
Ақтөбе
Ақтөбе, Қазақстан
Ақтөбе (Ақтөбе)
53:97
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
13.03.2021, Сн
17:30
СК «Жақсы 2»
Щучинск
Қазақстан Кубогы
Қазақстан Кубогы
Топтық кезең
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
95:61
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
15.03.2021, Дс
17:30
СК «Жақсы 2»
Щучинск
Қазақстан Кубогы
Қазақстан Кубогы
Плей-офф, 1/2 финалы
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
92:42
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
16.03.2021, Сс
17:30
СК «Жақсы 2»
Щучинск
Қазақстан Кубогы
Қазақстан Кубогы
Плей-офф, Финал
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
92:66
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
21.03.2021, Жс
18:00
Falcon Club
Минск
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Цмоки-Минск
Минск, Белоруссия
Цмоки-Минск (Минск)
78:80
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
29.03.2021, Дс
21:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
80:84
Парма (Пермь)
Парма
Пермь, Ресей
03.04.2021, Сн
19:00
Баскет Холл
Краснодар
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Локомотив Кубань
Краснодар, Ресей
Локомотив Кубань (Краснодар)
90:84
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
06.04.2021, Сс
21:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
107:57
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
07.04.2021, Ср
16:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
0:20 ТЖ
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
11.04.2021, Жс
16:00
ӘСК ЦСКА
Мәскеу
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
ЦСКА (МСК)
Мәскеу, Ресей
ЦСКА (МСК) (Мәскеу)
100:77
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
17.04.2021, Сн
19:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
74:87
УНИКС (Казань)
УНИКС
Казань, Ресей
22.04.2021, Бс
21:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
-
Зелена Гура (Зелена Гура)
Зелена Гура
Зелена Гура, Польша
25.04.2021, Жс
17:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
-
Цмоки-Минск (Минск)
Цмоки-Минск
Минск, Белоруссия