Командалар

Күнтізбе

Дата Арена Доп додасы Команда 1 Есеп Команда 2
09.09.2021, Бс
21:30
Никщио Намай Спортс Холл
Аникщяй
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
58:91
Ювентус (Утена)
Ювентус
Утена, Литва
11.09.2021, Сн
21:00
Никщио Намай Спортс Холл
Аникщяй
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Лабас ГАЗ
Пренай, Литва
Лабас ГАЗ (Пренай)
62:62
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
13.09.2021, Дс
19:30
Цидо Арена
Паневежис
Раймундо Саргуно Кубогы
Раймундо Саргуно Кубогы
Плей-офф, 1/2 финалы
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
77:66
Огре (Огре)
Огре
Огре, Латвия
14.09.2021, Сс
22:00
Цидо Арена
Паневежис
Раймундо Саргуно Кубогы
Раймундо Саргуно Кубогы
Плей-офф, Финал
Лиеткабелис
Паневежис, Литва
Лиеткабелис (Паневежис)
82:71
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
16.09.2021, Бс
20:00
Йонава Спортс Арена
Йонава
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
СиБЕТ
Йонава, Литва
СиБЕТ (Йонава)
87:82
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
18.09.2021, Сн
21:30
Никщио Намай Спортс Холл
Аникщяй
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
ВЭФ
Рига, Латвия
ВЭФ (Рига)
95:77
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
26.09.2021, Жс
18:00
Jysan Arena
Атырау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
Атырау Барыстары (Атырау)
50:81
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
27.09.2021, Дс
18:00
Jysan Arena
Атырау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
Атырау Барыстары (Атырау)
65:76
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
04.10.2021, Дс
22:00
«Сибур Арена»
Санкт-Петербург
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Зенит (СПБ)
Санкт-Петербург, Ресей
Зенит (СПБ) (Санкт-Петербург)
69:83
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
10.10.2021, Жс
17:30
СС «Нагорный»
Нижний Новгород
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Нижний Новгород
Нижний Новгород, Ресей
Нижний Новгород (Нижний Новгород)
76:73
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
22.10.2021, Жм
18:30
ССК «Қостанай»
Қостанай
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
Тобыл (Қостанай)
50:100
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
23.10.2021, Сн
18:30
ССК «Қостанай»
Қостанай
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
Тобыл (Қостанай)
54:94
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
31.10.2021, Жс
18:00
СК «Батыр»
Ақтау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Каспий
Ақтау, Қазақстан
Каспий (Ақтау)
59:97
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
01.11.2021, Дс
20:00
СК «Батыр»
Ақтау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Каспий
Ақтау, Қазақстан
Каспий (Ақтау)
54:94
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
07.11.2021, Жс
16:00
СС «Кристалл»
Саратов
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Автодор
Саратов, Ресей
Автодор (Саратов)
83:82
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
14.11.2021, Жс
21:00
Баскет Холл
Казань
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
УНИКС
Казань, Ресей
УНИКС (Казань)
71:59
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
10.12.2021, Жм
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
80:87 ОТ
Енисей (Краснояр өлкесі)
Енисей
Краснояр өлкесі, Ресей
12.12.2021, Жс
17:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
107:48
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
13.12.2021, Дс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
112:49
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
19.12.2021, Жс
16:00
ӘСС «Молот»
Пермь
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Парма-Парибет
Пермь, Ресей
Парма-Парибет (Пермь)
108:101 ОТ
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
23.12.2021, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
98:59
Ақтөбе (Ақтөбе)
Ақтөбе
Ақтөбе, Қазақстан
24.12.2021, Жм
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
104:58
Ақтөбе (Ақтөбе)
Ақтөбе
Ақтөбе, Қазақстан
26.12.2021, Жс
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
77:61
Ақтөбе (Ақтөбе)
Ақтөбе
Ақтөбе, Қазақстан
27.12.2021, Дс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
79:54
Ақтөбе (Ақтөбе)
Ақтөбе
Ақтөбе, Қазақстан
19.01.2022, Ср
17:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
102:60
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
20.01.2022, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
105:50
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
26.01.2022, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
88:57
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
27.01.2022, Бс
17:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
98:80
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
05.02.2022, Сн
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Қазақстан Кубогы
Қазақстан Кубогы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
92:45
Ақтөбе (Ақтөбе)
Ақтөбе
Ақтөбе, Қазақстан
06.02.2022, Жс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Қазақстан Кубогы
Қазақстан Кубогы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
94:59
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
08.02.2022, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Қазақстан Кубогы
Қазақстан Кубогы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
76:50
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
09.02.2022, Ср
17:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Қазақстан Кубогы
Қазақстан Кубогы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
66:70
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
13.02.2022, Жс
18:00
Мегаспорт
Мәскеу
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
ЦСКА (МСК)
Мәскеу, Ресей
ЦСКА (МСК) (Мәскеу)
84:65
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
15.02.2022, Сс
19:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
87:83
Локомотив Кубань (Краснодар)
Локомотив Кубань
Краснодар, Ресей
17.02.2022, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
53:84
УНИКС (Казань)
УНИКС
Казань, Ресей
04.03.2022, Жм
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
91:68
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
05.03.2022, Сн
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
0:20 ТЖ
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
13.03.2022, Жс
18:00
Falcon Club
Минск
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Цмоки-Минск
Минск, Белоруссия
Цмоки-Минск (Минск)
66:60
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
17.03.2022, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
64:65 ОТ
Цмоки-Минск (Минск)
Цмоки-Минск
Минск, Белоруссия
20.03.2022, Жс
20:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
61:84
Автодор (Саратов)
Автодор
Саратов, Ресей
23.03.2022, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
88:41
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
24.03.2022, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
85:41
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
27.03.2022, Жс
15:00
СМС Болуан Шолак ат.
Алматы
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
60:94
Зенит (СПБ) (Санкт-Петербург)
Зенит (СПБ)
Санкт-Петербург, Ресей
30.03.2022, Ср
21:00
Баскет Холл
Краснодар
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Локомотив Кубань
Краснодар, Ресей
Локомотив Кубань (Краснодар)
109:57
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
03.04.2022, Жс
16:00
СМС Болуан Шолак ат.
Алматы
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
49:69
Нижний Новгород (Нижний Новгород)
Нижний Новгород
Нижний Новгород, Ресей
05.04.2022, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
97:64
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
06.04.2022, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
108:52
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
10.04.2022, Жс
15:00
СМС Болуан Шолак ат.
Алматы
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
48:96
ЦСКА (МСК) (Мәскеу)
ЦСКА (МСК)
Мәскеу, Ресей
13.04.2022, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
65:82
Парма-Парибет (Пермь)
Парма-Парибет
Пермь, Ресей
14.04.2022, Бс
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, Финал
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
-
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
17.04.2022, Жс
16:00
«Арена.Север»
Красноярск
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Енисей
Краснояр өлкесі, Ресей
Енисей (Краснояр өлкесі)
76:65
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
20.04.2022, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
100:58
Ақтөбе (Ақтөбе)
Ақтөбе
Ақтөбе, Қазақстан
21.04.2022, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
100:32
Ақтөбе (Ақтөбе)
Ақтөбе
Ақтөбе, Қазақстан
25.04.2022, Дс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/2 финалы
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
95:69
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
26.04.2022, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/2 финалы
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
101:60
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
28.04.2022, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/2 финалы
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
104:59
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
06.05.2022, Жм
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, Финал
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
77:51
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
07.05.2022, Сн
17:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, Финал
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
104:51
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
10.05.2022, Сс
18:00
Jysan Arena
Атырау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, Финал
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
Атырау Барыстары (Атырау)
64:70
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан