Команда

Күнтізбе

Дата Арена Доп додасы Команда 1 Есеп Команда 2
07.10.2018, Жс
14:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
61:86
ЦСКА (МСК) (Мәскеу)
ЦСКА (МСК)
Мәскеу, Ресей
09.10.2018, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
102:35
АМУ Барсы Атырау (Атырау)
АМУ Барсы Атырау
Атырау, Қазақстан
10.10.2018, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
102:53
АМУ Барсы Атырау (Атырау)
АМУ Барсы Атырау
Атырау, Қазақстан
13.10.2018, Сн
20:00
«Минск Арена»
Минск
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Цмоки-Минск
Минск, Белоруссия
Цмоки-Минск (Минск)
86:93
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
16.10.2018, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
85:62
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
17.10.2018, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
92:58
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
21.10.2018, Жс
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
93:91
Зенит (СПБ) (Санкт-Петербург)
Зенит (СПБ)
Санкт-Петербург, Ресей
23.10.2018, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
80:45
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
24.10.2018, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
78:72
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
29.10.2018, Дс
23:50
Зелена Гура Холл
Зелена Гура
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Зелена Гура
Зелена Гура, Польша
Зелена Гура (Зелена Гура)
82:91
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
01.11.2018, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Синегорье
Көкшетау, Қазақстан
Синегорье (Көкшетау)
60:107
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
02.11.2018, Жм
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Синегорье
Көкшетау, Қазақстан
Синегорье (Көкшетау)
53:98
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
05.11.2018, Дс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
67:76
Химки (Химки)
Химки
Химки, Ресей
10.11.2018, Сн
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
83:89
Нижний Новгород (Нижний Новгород)
Нижний Новгород
Нижний Новгород, Ресей
12.11.2018, Дс
20:00
СК «Батыр»
Ақтау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Каспий
Ақтау, Қазақстан
Каспий (Ақтау)
40:102
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
13.11.2018, Сс
20:00
СК «Батыр»
Ақтау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Каспий
Ақтау, Қазақстан
Каспий (Ақтау)
35:102
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
19.11.2018, Дс
23:30
Olimpic Sport Center
Рига
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
ВЭФ
Рига, Латвия
ВЭФ (Рига)
71:93
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
21.11.2018, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
88:44
Алматинский Легион (Алматы)
Алматинский Легион
Алматы, Қазақстан
22.11.2018, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
96:48
Алматинский Легион (Алматы)
Алматинский Легион
Алматы, Қазақстан
09.12.2018, Жс
19:00
Баскет Холл
Краснодар
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Локомотив Кубань
Краснодар, Ресей
Локомотив Кубань (Краснодар)
71:90
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
11.12.2018, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
95:60
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
12.12.2018, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
104:57
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
16.12.2018, Жс
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
105:78
Калев (Таллинн)
Калев
Таллинн, Эстония
19.12.2018, Ср
19:30
ӘСК «Достық»
Алматы
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Алматинский Легион
Алматы, Қазақстан
Алматинский Легион (Алматы)
80:90
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
20.12.2018, Бс
19:30
ӘСК «Достық»
Алматы
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Алматинский Легион
Алматы, Қазақстан
Алматинский Легион (Алматы)
58:83
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
23.12.2018, Жс
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
100:83 ОТ
Автодор (Саратов)
Автодор
Саратов, Ресей
06.01.2019, Жс
20:00
СС «Профсоюзов»
Нижний Новгород
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Нижний Новгород
Нижний Новгород, Ресей
Нижний Новгород (Нижний Новгород)
85:78
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
09.01.2019, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
101:60
Синегорье (Көкшетау)
Синегорье
Көкшетау, Қазақстан
10.01.2019, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
101:58
Синегорье (Көкшетау)
Синегорье
Көкшетау, Қазақстан
12.01.2019, Сн
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
79:83
УНИКС (Казань)
УНИКС
Казань, Ресей
14.01.2019, Дс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
82:74
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
15.01.2019, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
96:77
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
20.01.2019, Жс
15:00
«Арена.Север»
Красноярск
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Енисей
Краснояр өлкесі, Ресей
Енисей (Краснояр өлкесі)
93:84
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
23.01.2019, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
104:54
АМУ Барсы Атырау (Атырау)
АМУ Барсы Атырау
Атырау, Қазақстан
24.01.2019, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
109:52
АМУ Барсы Атырау (Атырау)
АМУ Барсы Атырау
Атырау, Қазақстан
27.01.2019, Жс
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
90:77
ВЭФ (Рига)
ВЭФ
Рига, Латвия
02.02.2019, Сн
19:00
СС «Кристалл»
Саратов
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Автодор
Саратов, Ресей
Автодор (Саратов)
64:88
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
05.02.2019, Сс
20:00
АМУ Х. Досмұхамедов атындағы
Атырау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
Атырау Барыстары (Атырау)
76:95
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
06.02.2019, Ср
20:00
АМУ Х. Досмұхамедов атындағы
Атырау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
Атырау Барыстары (Атырау)
54:109
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
12.02.2019, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
84:70
Зелена Гура (Зелена Гура)
Зелена Гура
Зелена Гура, Польша
14.02.2019, Бс
20:00
ДШДК «Авангард»
Атырау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
АМУ Барсы Атырау
Атырау, Қазақстан
АМУ Барсы Атырау (Атырау)
41:98
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
15.02.2019, Жм
20:00
ДШДК «Авангард»
Атырау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
АМУ Барсы Атырау
Атырау, Қазақстан
АМУ Барсы Атырау (Атырау)
14:101
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
27.02.2019, Ср
20:30
ӘСС «Молот»
Пермь
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Парма
Пермь, Ресей
Парма (Пермь)
80:85
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
02.03.2019, Сн
21:00
Баскет Холл
Казань
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
УНИКС
Казань, Ресей
УНИКС (Казань)
95:98
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
04.03.2019, Дс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
86:81
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
05.03.2019, Сс
20:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
110:50
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
11.03.2019, Дс
23:00
Kalevi Spordihall
Таллин
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Калев
Таллинн, Эстония
Калев (Таллинн)
102:74
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
13.03.2019, Ср
19:30
ӘСК «Достық»
Алматы
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Алматинский Легион
Алматы, Қазақстан
Алматинский Легион (Алматы)
65:93
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
14.03.2019, Бс
19:30
ӘСК «Достық»
Алматы
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Алматинский Легион
Алматы, Қазақстан
Алматинский Легион (Алматы)
60:95
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
17.03.2019, Жс
20:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
101:71
Цмоки-Минск (Минск)
Цмоки-Минск
Минск, Белоруссия
20.03.2019, Ср
17:00
СК «Астана»
Қостанай
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
Тобыл (Қостанай)
84:102
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
21.03.2019, Бс
17:00
СК «Астана»
Қостанай
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
Тобыл (Қостанай)
64:91
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
25.03.2019, Дс
23:00
БЦМО
Химки
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Химки
Химки, Ресей
Химки (Химки)
93:80
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
30.03.2019, Сн
20:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
79:71
Парма (Пермь)
Парма
Пермь, Ресей
02.04.2019, Сс
16:30
ӘСК «Достық»
Алматы
Қазақстан Кубогы
Қазақстан Кубогы
Тұрақты біріншілік
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
Тобыл (Қостанай)
82:83
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
03.04.2019, Ср
16:30
ӘСК «Достық»
Алматы
Қазақстан Кубогы
Қазақстан Кубогы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
89:61
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
05.04.2019, Жм
16:30
ӘСК «Достық»
Алматы
Қазақстан Кубогы
Қазақстан Кубогы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
97:48
Синегорье (Көкшетау)
Синегорье
Көкшетау, Қазақстан
06.04.2019, Сн
17:00
ӘСК «Достық»
Алматы
Қазақстан Кубогы
Қазақстан Кубогы
Тұрақты біріншілік
Алматинский Легион
Алматы, Қазақстан
Алматинский Легион (Алматы)
62:84
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
11.04.2019, Бс
22:30
ӘСК ЦСКА
Мәскеу
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
ЦСКА (МСК)
Мәскеу, Ресей
ЦСКА (МСК) (Мәскеу)
91:72
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
15.04.2019, Дс
20:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
83:93
Локомотив Кубань (Краснодар)
Локомотив Кубань
Краснодар, Ресей
21.04.2019, Жс
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
93:85
Енисей (Краснояр өлкесі)
Енисей
Краснояр өлкесі, Ресей
23.04.2019, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
91:72
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
24.04.2019, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
93:76
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
27.04.2019, Сн
21:00
«Сибур Арена»
Санкт-Петербург
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Зенит (СПБ)
Санкт-Петербург, Ресей
Зенит (СПБ) (Санкт-Петербург)
103:95 ОТ
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
30.04.2019, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
102:70
Синегорье (Көкшетау)
Синегорье
Көкшетау, Қазақстан
01.05.2019, Ср
16:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
129:53
Синегорье (Көкшетау)
Синегорье
Көкшетау, Қазақстан
05.05.2019, Жс
19:00
БЦМО
Химки
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Плей-офф, 1/4 финалы
Химки
Химки, Ресей
Химки (Химки)
82:59
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
07.05.2019, Сс
23:00
БЦМО
Химки
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Плей-офф, 1/4 финалы
Химки
Химки, Ресей
Химки (Химки)
94:64
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
10.05.2019, Жм
17:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Плей-офф, 1/4 финалы
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
81:88
Химки (Химки)
Химки
Химки, Ресей
18.05.2019, Сн
15:00
Назарбаев Университет
Нұр-Султан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/2 финалы
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
Тобыл (Қостанай)
75:120
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
19.05.2019, Жс
14:00
Назарбаев Университет
Нұр-Султан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/2 финалы
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
122:74
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
25.05.2019, Сн
18:00
АМУ Х. Досмұхамедов атындағы
Атырау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, Финал
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
Атырау Барыстары (Атырау)
83:88
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
28.05.2019, Сс
17:00
Назарбаев Университет
Нұр-Султан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, Финал
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
80:71
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан