Команда

Күнтізбе

Дата Арена Доп додасы Команда 1 Есеп Команда 2
07.09.2019, Сн
21:30
Пренай Арена
Пренай
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
СиБЕТ
Пренай, Литва
СиБЕТ (Пренай)
74:75
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
09.09.2019, Дс
20:30
Паланга Арена
Паланга
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
81:88
Химки (Химки)
Химки
Химки, Ресей
12.09.2019, Бс
19:45
Швитурио Арена
Клайпеда
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Нептунас
Клайпеда, Литва
Нептунас (Клайпеда)
79:79
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
14.09.2019, Сн
19:00
Паланга Арена
Паланга
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Лаувас
Лиепаяс , Латвия
Лаувас (Лиепаяс )
73:107
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
17.09.2019, Сс
20:40
Jeep Arena
Вильнюс
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Ритас
Вильнюс, Қазақстан
Ритас (Вильнюс)
100:76
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
19.09.2019, Бс
20:30
Паланга Арена
Паланга
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
83:106
Автодор (Саратов)
Автодор
Саратов, Ресей
24.09.2019, Сс
19:15
Паланга Арена
Паланга
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
ВЭФ
Рига, Латвия
ВЭФ (Рига)
84:77
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
28.09.2019, Сн
20:00
Паланга Арена
Паланга
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Куршяй
Паланга, Литва
Куршяй (Паланга)
72:87
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
06.10.2019, Жс
21:00
Баскет Холл
Казань
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
УНИКС
Казань, Ресей
УНИКС (Казань)
81:72
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
12.10.2019, Сн
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
90:88
Локомотив Кубань (Краснодар)
Локомотив Кубань
Краснодар, Ресей
15.10.2019, Сс
20:00
СК «Батыр»
Ақтау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Каспий
Ақтау, Қазақстан
Каспий (Ақтау)
54:90
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
16.10.2019, Ср
20:00
СК «Батыр»
Ақтау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Каспий
Ақтау, Қазақстан
Каспий (Ақтау)
52:83
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
20.10.2019, Жс
18:00
БО «Химки»
Химки
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Химки
Химки, Ресей
Химки (Химки)
73:56
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
24.10.2019, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
81:55
Синегорье (Көкшетау)
Синегорье
Көкшетау, Қазақстан
25.10.2019, Жм
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
94:53
Синегорье (Көкшетау)
Синегорье
Көкшетау, Қазақстан
29.10.2019, Сс
19:00
ДШДК «Авангард»
Атырау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
Атырау Барыстары (Атырау)
67:102
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
30.10.2019, Ср
19:00
ДШДК «Авангард»
Атырау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
Атырау Барыстары (Атырау)
67:86
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
04.11.2019, Дс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
109:108 ОТ
Зенит (СПБ) (Санкт-Петербург)
Зенит (СПБ)
Санкт-Петербург, Ресей
09.11.2019, Сн
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
91:89
Цмоки-Минск (Минск)
Цмоки-Минск
Минск, Белоруссия
11.11.2019, Дс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
92:63
Ақтөбе (Ақтөбе)
Ақтөбе
Ақтөбе, Қазақстан
12.11.2019, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
116:50
Ақтөбе (Ақтөбе)
Ақтөбе
Ақтөбе, Қазақстан
16.11.2019, Сн
19:00
СС «Кристалл»
Саратов
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Автодор
Саратов, Ресей
Автодор (Саратов)
90:85
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
19.11.2019, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
89:81
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
20.11.2019, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
100:73
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
25.11.2019, Дс
23:00
Kalev Sports Hall
Таллин
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Калев
Таллинн, Эстония
Калев (Таллинн)
84:76
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
01.12.2019, Жс
18:00
СС «Қоныс»
Ақтөбе
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Ақтөбе
Ақтөбе, Қазақстан
Ақтөбе (Ақтөбе)
65:94
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
02.12.2019, Дс
20:00
СС «Қоныс»
Ақтөбе
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Ақтөбе
Ақтөбе, Қазақстан
Ақтөбе (Ақтөбе)
59:95
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
07.12.2019, Сн
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
79:84
Нижний Новгород (Нижний Новгород)
Нижний Новгород
Нижний Новгород, Ресей
09.12.2019, Дс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
98:77
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
10.12.2019, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
101:72
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
15.12.2019, Жс
16:00
ӘСК ЦСКА
Мәскеу
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
ЦСКА (МСК)
Мәскеу, Ресей
ЦСКА (МСК) (Мәскеу)
104:91
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
23.12.2019, Дс
00:30
Зелена Гура Холл
Зелена Гура
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Зелена Гура
Зелена Гура, Польша
Зелена Гура (Зелена Гура)
78:81
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
05.01.2020, Жс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
95:90
Енисей (Краснояр өлкесі)
Енисей
Краснояр өлкесі, Ресей
12.01.2020, Жс
18:30
ӘСС «Молот»
Пермь
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Парма
Пермь, Ресей
Парма (Пермь)
100:91 ОТ
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
17.01.2020, Жм
18:00
ССК «Қостанай»
Қостанай
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
Тобыл (Қостанай)
52:90
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
18.01.2020, Сн
16:00
ССК «Қостанай»
Қостанай
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
Тобыл (Қостанай)
92:101
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
26.01.2020, Жс
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
92:80
Зелена Гура (Зелена Гура)
Зелена Гура
Зелена Гура, Польша
28.01.2020, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
93:46
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
29.01.2020, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
102:46
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
02.02.2020, Жс
20:45
Falcon Club
Минск
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Цмоки-Минск
Минск, Белоруссия
Цмоки-Минск (Минск)
96:77
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
04.02.2020, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
96:55
Синегорье (Көкшетау)
Синегорье
Көкшетау, Қазақстан
05.02.2020, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Нұр-Сұлтан
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
0:20 ТЖ
Синегорье (Көкшетау)
Синегорье
Көкшетау, Қазақстан
10.02.2020, Дс
19:30
Жекпе-жек Сарайы
Нұр-Султан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
72:95
ЦСКА (МСК) (Мәскеу)
ЦСКА (МСК)
Мәскеу, Ресей
14.02.2020, Жм
19:30
Жекпе-жек Сарайы
Нұр-Султан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
88:91
Химки (Химки)
Химки
Химки, Ресей
01.03.2020, Жс
17:00
«Арена.Север»
Красноярск
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Енисей
Краснояр өлкесі, Ресей
Енисей (Краснояр өлкесі)
64:78
Астана (Нұр-Сұлтан)
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
08.03.2020, Жс
15:00
Жекпе-жек Сарайы
Нұр-Султан
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Нұр-Сұлтан, Қазақстан
Астана (Нұр-Сұлтан)
78:83
Калев (Таллинн)
Калев
Таллинн, Эстония