Команда

Күнтізбе

Дата Арена Доп додасы Команда 1 Есеп Команда 2
04.09.2017, Дс
18:30
Жальгирис Арена
Куанас
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
73:69
Жальгирис (Каунас)
Жальгирис
Каунас, Литва
07.09.2017, Бс
20:00
Пренай Арена
Пренай
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
74:79
Летувос Ритас (Вильнюс)
Летувос Ритас
Вильнюс, Литва
09.09.2017, Сн
19:30
Утена Арена
Утена
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
48:84
Ювентус (Утена)
Ювентус
Утена, Литва
12.09.2017, Сс
20:00
Утена Арена
Утена
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
83:79
Ювентус (Утена)
Ювентус
Утена, Литва
13.09.2017, Ср
20:00
Пренай Арена
Пренай
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
77:68
Вытаутас (Пренай)
Вытаутас
Пренай, Литва
17.09.2017, Жс
20:00
Пренай Арена
Пренай
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Жолдастық кездесу
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
107:77
Пиено Жвайгждес (Пасвалис)
Пиено Жвайгждес
Пасвалис, Литва
22.09.2017, Жм
19:45
Чэньчжоу Спортс Центр
Чэньчжоу
ФИБА Азия чемпиондар Кубогы
ФИБА Азия чемпиондар Кубогы
Топтық кезең
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
65:73
Чукс-ту-Гоу Пилипинас (Манила)
Чукс-ту-Гоу Пилипинас
Манила, Филиппиндер
23.09.2017, Сн
12:30
Чэньчжоу Спортс Центр
Чэньчжоу
ФИБА Азия чемпиондар Кубогы
ФИБА Азия чемпиондар Кубогы
Топтық кезең
Петрохими
Бендер-Махшехр, Иран
Петрохими (Бендер-Махшехр)
65:66
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
25.09.2017, Дс
12:30
Чэньчжоу Спортс Центр
Чэньчжоу
ФИБА Азия чемпиондар Кубогы
ФИБА Азия чемпиондар Кубогы
Топтық кезең
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
69:51
Сарейет Рамалла (Рамалла)
Сарейет Рамалла
Рамалла, Палестина
26.09.2017, Сс
14:45
Чэньчжоу Спортс Центр
Чэньчжоу
ФИБА Азия чемпиондар Кубогы
ФИБА Азия чемпиондар Кубогы
Топтық кезең
Моно Вампайр
Бангкок, Тайланд
Моно Вампайр (Бангкок)
66:85
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
28.09.2017, Бс
14:45
Чэньчжоу Спортс Центр
Чэньчжоу
ФИБА Азия чемпиондар Кубогы
ФИБА Азия чемпиондар Кубогы
Плей-офф, 1/4 финалы1
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
83:53
Шабаб Аль-Ахли (Дубай)
Шабаб Аль-Ахли
Дубай, БАӘ
29.09.2017, Жм
17:30
Чэньчжоу Спортс Центр
Чэньчжоу
ФИБА Азия чемпиондар Кубогы
ФИБА Азия чемпиондар Кубогы
Плей-офф, 1/2 финалы 1
Чайна Кашгар
Үрімжі, Қытай
Чайна Кашгар (Үрімжі)
79:70
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
30.09.2017, Сн
13:00
Чэньчжоу Спортс Центр
Чэньчжоу
ФИБА Азия чемпиондар Кубогы
ФИБА Азия чемпиондар Кубогы
Плей-офф, 3 орын үшін ойын
Петрохими
Бендер-Махшехр, Иран
Петрохими (Бендер-Махшехр)
78:81
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
08.10.2017, Жс
15:00
Барыс Арена
Астана
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
72:92
ЦСКА (МСК) (Мәскеу)
ЦСКА (МСК)
Мәскеу, Ресей
15.10.2017, Жс
18:30
СК «Юбилейный»
Ст. Петербург
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Зенит (СПБ)
Санкт-Петербург, Ресей
Зенит (СПБ) (Санкт-Петербург)
84:73
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
22.10.2017, Жс
17:30
Falcon Club
Минск
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Цмоки-Минск
Минск, Белоруссия
Цмоки-Минск (Минск)
75:66
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
30.10.2017, Дс
22:30
БЦМО
Химки
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Химки
Химки, Ресей
Химки (Химки)
72:71
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
05.11.2017, Жс
18:30
ӘСС «Молот»
Пермь
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Парма
Пермь, Ресей
Парма (Пермь)
84:90 ОТ
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
12.11.2017, Жс
21:00
Kalevi Spordihall
Таллин
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Калев
Таллинн, Эстония
Калев (Таллинн)
83:73
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
18.11.2017, Сн
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
92:75
Енисей (Краснояр өлкесі)
Енисей
Краснояр өлкесі, Ресей
10.12.2017, Жс
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
50:83
Локомотив Кубань (Краснодар)
Локомотив Кубань
Краснодар, Ресей
13.12.2017, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
110:48
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
14.12.2017, Бс
17:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
89:59
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
17.12.2017, Жс
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
73:78 ОТ
УНИКС (Казань)
УНИКС
Казань, Ресей
25.12.2017, Дс
22:30
ӘСК ЦСКА
Мәскеу
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
ЦСКА (МСК)
Мәскеу, Ресей
ЦСКА (МСК) (Мәскеу)
79:63
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
06.01.2018, Сн
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
73:85
Нижний Новгород (Нижний Новгород)
Нижний Новгород
Нижний Новгород, Ресей
15.01.2018, Дс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
67:53
ВЭФ (Рига)
ВЭФ
Рига, Латвия
20.01.2018, Сн
19:00
СС «Кристалл»
Саратов
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Автодор
Саратов, Ресей
Автодор (Саратов)
92:86 ОТ
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
25.01.2018, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
85:69
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
26.01.2018, Жм
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
101:53
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
29.01.2018, Дс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
107:53
Қапшағай (Қапшағай)
Қапшағай
Қапшағай, Қазақстан
30.01.2018, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
103:52
Қапшағай (Қапшағай)
Қапшағай
Қапшағай, Қазақстан
01.02.2018, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Қапшағай
Қапшағай, Қазақстан
Қапшағай (Қапшағай)
53:98
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
02.02.2018, Жм
18:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Қапшағай
Қапшағай, Қазақстан
Қапшағай (Қапшағай)
49:104
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
05.02.2018, Дс
19:00
АМУ Х. Досмұхамедов атындағы
Атырау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
Атырау Барыстары (Атырау)
84:89
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
06.02.2018, Сс
19:00
АМУ Х. Досмұхамедов атындағы
Атырау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
Атырау Барыстары (Атырау)
66:72
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
11.02.2018, Жс
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
87:64
Зенит (СПБ) (Санкт-Петербург)
Зенит (СПБ)
Санкт-Петербург, Ресей
14.02.2018, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
72:65
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
15.02.2018, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
92:72
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
27.02.2018, Сс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
107:69
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
28.02.2018, Ср
17:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
94:89
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
04.03.2018, Жс
18:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
77:59
Цмоки-Минск (Минск)
Цмоки-Минск
Минск, Белоруссия
05.03.2018, Дс
20:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Қазақстан Кубогы
Қазақстан Кубогы
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
93:63
Тобыл (Қостанай)
Тобыл
Қостанай, Қазақстан
06.03.2018, Сс
19:00
Назарбаев Университет
Астана
Қазақстан Кубогы
Қазақстан Кубогы
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
87:69
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
07.03.2018, Ср
18:00
Назарбаев Университет
Астана
Қазақстан Кубогы
Қазақстан Кубогы
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
72:61
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
11.03.2018, Жс
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
84:79
Химки (Химки)
Химки
Химки, Ресей
14.03.2018, Ср
20:00
СК «Батыр»
Ақтау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Каспий
Ақтау, Қазақстан
Каспий (Ақтау)
52:89
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
15.03.2018, Бс
20:00
СК «Батыр»
Ақтау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Тұрақты біріншілік
Каспий
Ақтау, Қазақстан
Каспий (Ақтау)
65:94
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
18.03.2018, Жс
19:00
СС «Нагорный»
Нижний Новгород
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Нижний Новгород
Нижний Новгород, Ресей
Нижний Новгород (Нижний Новгород)
79:78
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
25.03.2018, Жс
15:00
Барыс Арена
Астана
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
78:84
Парма (Пермь)
Парма
Пермь, Ресей
01.04.2018, Жс
18:30
Баскет Холл
Краснодар
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Локомотив Кубань
Краснодар, Ресей
Локомотив Кубань (Краснодар)
79:78
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
04.04.2018, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/2 финалы
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
104:60
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
05.04.2018, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/2 финалы
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
92:67
Каспий (Ақтау)
Каспий
Ақтау, Қазақстан
08.04.2018, Жс
15:00
«Арена.Север»
Красноярск
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Енисей
Краснояр өлкесі, Ресей
Енисей (Краснояр өлкесі)
90:76
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
11.04.2018, Ср
20:00
СК «Батыр»
Ақтау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, 1/2 финалы
Каспий
Ақтау, Қазақстан
Каспий (Ақтау)
67:86
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
15.04.2018, Жс
21:00
Баскет Холл
Казань
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
УНИКС
Казань, Ресей
УНИКС (Казань)
90:75
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
22.04.2018, Жс
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
102:92
Калев (Таллинн)
Калев
Таллинн, Эстония
25.04.2018, Ср
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, Финал
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
92:69
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
26.04.2018, Бс
19:30
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, Финал
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
96:79
Атырау Барыстары (Атырау)
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
30.04.2018, Дс
22:30
«Арена Рига»
Рига
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
ВЭФ
Рига, Латвия
ВЭФ (Рига)
89:77
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
05.05.2018, Сн
19:30
ДШДК «Авангард»
Атырау
Ұлттық лига
Ұлттық лига
Плей-офф, Финал
Атырау Барыстары
Атырау, Қазақстан
Атырау Барыстары (Атырау)
54:80
Астана (Астана)
Астана
Астана, Қазақстан
12.05.2018, Сн
15:00
Велотрек «Сары-Арқа»
Астана
ВТБ Бірыңғай лигасы
ВТБ Бірыңғай лигасы
Тұрақты біріншілік
Астана
Астана, Қазақстан
Астана (Астана)
75:92
Автодор (Саратов)
Автодор
Саратов, Ресей